Ryšavka Zuzka zachraňuje | Dieťa.sk - Váš sprievodca svetom tehotenstva a rodičovstva

Ryšavka Zuzka zachraňuje

Ryšavka Zuzka zachraňuje

Rozkošný príbeh o malej smelej červenovláske a jej láske k psíkom

Zuzka, smelá červenovláska s dobrým srdiečkom, sa snaží nájsť dokonalý domov niekoľkým štvornohým chlpáčom. Je nadšená, že môže pomáhať v miestnom zvieracom útulku. Veď kto by nechcel byť celý deň obklopený rozkošnými šteniatkami a veľkými psíkmi? A keď zazrie malú Tofi, najrozkošnejšieho psíka, akého kedy videla, je odhodlaná nájsť spôsob, ako si ho priviesť domov. Nebude to však ľahké – najmä keď zistí, že Tofi chce do svojej rodiny získať aj niekto iný. Dokáže nájsť Zuzka spôsob, ako zabezpečiť, aby bola Operácia: šteniatko úspešná?

Príbeh poteší malých čitateľov od 6 rokov.

O autorkách:

Stephanie Farisová je bestsellerovou autorkou kníh pre deti. Už od útleho veku sa túžila stať spisovateľkou. Jej matka jej často hovorila, aby prestala toľko čítať a išla sa hrať von s ostatnými deťmi. Po absolvovaní Middle Tennessee State University sa nejakým zázrakom ocitla v oblasti informačných technológií. Nikdy však neprestala písať. Žije v Nashville so svojím manželom.

Lucy Flemingová je ilustrátorka a autorka žijúca na severe Anglicka. Po ukončení štúdia na univerzite v Lincolne sa stala ilustrátorkou. Lucyina tvorba je ovplyvnená láskou k rozprávaniu príbehov a prírode. Má skúsenosti s prácou na rôznorodých projektoch detských vydavateľstiev, ale vytvára aj rôzne ilustrované blahoželania, tvorí hračky a skladačky, ilustrácie pre rôzne značky a obaly, návrhy postáv pre animované filmy. Jej prvá autorská ilustrátorská obrázková kniha Ela a jej zázračné svetlo vyšla v roku 2020 a bola vydaná vo viacerých jazykoch.

Fullscreen Mode

(PR)

O autorovi

Podobné články

0 komentárov

Zatiaľ bez komentára!

Môžete byť prvý, kto komentuje tento článok