Dedoles novinky pre veľkých aj malých milovníkov zimy | Dieťa.sk - Váš sprievodca svetom tehotenstva a rodičovstva

Dedoles novinky pre veľkých aj malých milovníkov zimy

Dedoles novinky pre veľkých aj malých milovníkov zimy

Zima je síce o teplom oblečení a o množstve vrstiev, ale aj v tomto ročnom období sa dá vyzerať štýlovo a trendy. Dodajte svojim outfitom iskru pomocou Dedoles doplnkov, ktoré nesmú chýbať vo vašom šatníku.

Veselé čelenky proti zime

Pamätáte si na dobu, keď sme ako deti nosili pletené čelenky? Tento pomocník poslúži všetkým tým, ktorí nemajú radi čiapky, ale nechcú trpieť omrznutými ušami. Tento trendy doplnok vo veselých Dedoles dizajnoch vám okrem tepla dodá aj dobrú náladu. Mäkké a pohodlné pletené čelenky s flísovou podšívkou vás zahrejú pri obľúbených zimných aktivitách, no môžete ich nosiť aj ako dizajnový kúsok do mesta. Teplé čelenky nájdete v typických zimných motívoch ako zimná rozprávková krajina, sivý les, snehová krajina, tučniak či zimné bobule.

Teplé čiapky Dedoles pre ženy, deti aj mužov

Aká by to bola zima bez teplej pletenej čiapky? Dedoles preto pre svojich zákazníkov vytvoril dokonalú pokrievku hlavy, ktorá ochráni pred chladom a zároveň rozveselí celú rodinu. Čiapka s teplou podšívkou a hravým brmbolcom v žiarivých farbách a s typickým zimným dizajnom poteší malých aj veľkých milovníkov snehových radovánok. Lyžovanie, sánkovanie, guľovačka či prechádzka v lese budú odteraz zaručene plné pohodlia a pohody. Pre ženy  aj mužov vytvorili Dedoles dizajnéri motívy zimných bobúľ, snehovej krajiny, sivého lesa alebo čapovaného piva. Detičky zase poteší dizajn snehuliaka, srnky alebo zimných bobúľ s vtáčikom.

Šál ako štýlový doplnok

Krk potrebuje počas chladných mesiacov kvalitnú ochranu. Vďaka Dedoles šálom vám naň už nikdy nebude zima. Svoj obľúbený pestrofarebný dizajn si nájdu tí najmenší, ale aj ženy a muži. Máte radi tučniakov, pandy, pivo, snehuliakov, srnky či medvede? Veľkí aj malí milovníci veselosti si prídu na svoje. Teplý šál si tiež môžete zladiť s čiapkou alebo čelenkou a vytvoriť si štýlový zimný outfit, vďaka ktorému budete neprehliadnuteľní.

Pletené rukavice, ktoré vás ochránia pred chladom

Zima, sneh a chlad už nebudú pre vaše ruky žiadny problém. Vďaka mäkkým a teplým pleteným rukaviciam od Dedoles, budú vaše končatiny v pohodlí, aké si zaslúžia.  Špeciálna látka na končekoch palcov a ukazovákov navyše umožní  ovládanie dotykového displeja mobilného telefónu. Nebudete sa tak musieť trápiť s ich vyzliekaním a obliekaním. V portfóliu si každý nájde obľúbenú farebnú kombináciu aj veľkosť, ktorá sadne. Dedoles nezabudol ani na našich drobcov a aj pre nich vytvoril troje párov rukavíc, z ktorých je každá iná, ale spolu tvoria dokonalý pár. Na svoje si prídu malé slečny aj malí šibali. Rukavice si môžete zladiť so šálom, čiapkou aj čelenkou a stráviť zimu plnú veselosti.

Viac veselých produktov na všetky ročné obdobia nájdete na www.dedoles.sk

(PR)

O autorovi

Podobné články

0 komentárov

Zatiaľ bez komentára!

Môžete byť prvý, kto komentuje tento článok