TIP TEFAL – Easy Fry Grill & Steam pomocník do kuchyne | Dieťa.sk - Váš sprievodca svetom tehotenstva a rodičovstva

TIP TEFAL – Easy Fry Grill & Steam pomocník do kuchyne

TIP TEFAL – Easy Fry Grill & Steam pomocník do kuchyne

Teplovzdušná fritéza, gril a varenie v pare – v jedinom kompaktnom spotrebiči! Dizajnový kúsok do kuchyne Easy Fry Grill & Steam FW2018 si poradí prakticky s každou surovinou, z ktorej vykúzli delikatesu za zlomok času a s menším množstvom kalórií v porovnaní s klasickým spotrebičom!

Teplovzdušná fritéza Easy Fry Grill & Steam frituje hranolky, kuracie nugety, upečie mäso, rybu alebo griluje zeleninu so žiadnym alebo len s minimálnym množstvom oleja. Varenie v pare by malo byť samozrejmosťou v kuchyni zdravých jedákov, preto táto funkcia v Easy Fry Grill & Steam nemôže chýbať. Variť možno so 7 automatickými programami a 30 inšpiratívnymi receptami z digitálnej kuchárskej knihy, prípadne jedlo možno upravovať podľa chuti a fantázie v kombinácii režimov tepelnej úpravy a nastavenia teplôt od 80 až po 200 ˚C, to všetko s pomocou jediného spotrebiča!

Funkcia 3 v 1 neuberá teplovzdušnej fritéze Easy Fry Grill & Steam nič na výkone či objeme. Každá z funkcií, fritovanie pomocou technológie Extra Crisp Lid, grilovanie aj varenie v pare, spĺňa očakávania najnáročnejšieho kuchára. Zároveň, podobne ako všetky spotrebiče značky Tefal, svojím intuitívnym ovládaním ide naproti všetkým, ktorí nie sú žiadni gastroprofíci a chcú rýchlo a ľahko uvariť zdravé dobré jedlo. S multifunkčnou fritézou Easy Fry Grill & Steam je to možné. Spotrebič nie je potrebné predhrievať, varí od okamihu nastavenia programu, tým šetrí čas aj energiu. Vďaka svojmu objemu uvarí aj pre veľkú rodinu, ale pre svoj kompaktný dizajn nezaberie veľa miesta.

Uplynulé dva roky nám všetkým dali jasne najavo, že pominuteľné je všetko, okrem zdravia nášho a našich blízkych. Značka Tefal sa už v rokoch 2016 až 2019 stala súčasťou vizionárskej klinickej štúdie Cook2Health, ktorá potvrdila, že práve používanie spotrebičov Tefal vedie k dlhodobému zlepšeniu stravovacích návykov. Na pozadí aktuálneho diania vo svete sme zároveň svedkami plnohodnotného návratu domácej kuchyne, ktorá ide ruka v ruke so zdravým stravovaním vedúcim k optimalizácii hmotnosti a posilneniu imunity. Štúdia okrem iného dala vzniknúť zoznamu zdravých a udržateľných receptov, tie pracujú so zvýšením množstva telu prospešných surovín (strukoviny, ovocie, zelenina) a, naopak, obmedzením živočíšnych bielkovín, tukov a soli. Z tohto zoznamu čerpá aj digitálna kuchárska kniha, ktorá je súčasťou novinky Easy Fry Grill & Steam.

Odporúčaná cena 189 eur.

www.tefal.sk
www.homeandcook.sk

(PR)

O autorovi

Podobné články

0 komentárov

Zatiaľ bez komentára!

Môžete byť prvý, kto komentuje tento článok