Kúzelná trieda – ďalšie kúzlenie | Dieťa.sk - Váš sprievodca svetom tehotenstva a rodičovstva

Kúzelná trieda – ďalšie kúzlenie

Kúzelná trieda – ďalšie kúzlenie

Knižná novinka vydavateľstva GRADA

Zázračná učiteľka, víla Jazmína, sa vracia a s ňou aj jej polepšení žiaci. Chodia už do tretej triedy, dostali nového pána učiteľa, to podstatné sa však nemení. Opäť sa bude kúzliť!

Chyťte sa spolu s Jazmíninými neposednými žiakmi kúzelného povrázka a vydajte sa na dobrodružnú výpravu do podivuhodnej ríše víl.

Predstavujeme autorku

Zuzana Pospíšilová je obľúbená autorka, ktorá sa venuje výhradne pôvodnej tvorbe pre deti. S jej textami sa detskí čitatelia môžu stretávať od roku 2004, keď jej vyšli prvé rozprávkové príbehy v časopise Sluníčko.

V roku 2005 začala publikovať knižne a dodnes je jednou z najaktívnejších autoriek, ktoré píšu pre deti. Len v nakladateľstve Grada vydala takmer sedem desiatok titulov, z ktorých najúspešnejšie sú zatiaľ série Kúzelná trieda a edícia detských detektívok DeTeKTiVoVé.

V jej tvorbe majú prevahu rozprávky, ale venuje sa aj poézii a výučbovým textom. Pôvodnou profesiou je Zuzana Pospíšilová detská psychologička. Odtiaľ a tiež z roly matky dvoch dcér pramení aj jej porozumenie detskej fantázií a humoru, ktoré sa v jej bohatom diele odráža.

Knižnú novinku Kúzelná trieda z vydavateľstva GRADA Slovakia, s. r. o., si môžete objednať na https://www.grada.sk/kuzelna-trieda-dalsie-kuzlenie-100027/

Príjemné čítanie malým i veľkým milovníkom kníh praje
vydavateľstvo GRADA

(PR)

O autorovi

Podobné články

0 komentárov

Zatiaľ bez komentára!

Môžete byť prvý, kto komentuje tento článok