Oceňovaný komiks o dvoch čarodejniciach zaručene pobaví celú rodinu! | Dieťa.sk - Váš sprievodca svetom tehotenstva a rodičovstva

Oceňovaný komiks o dvoch čarodejniciach zaručene pobaví celú rodinu!

Oceňovaný komiks o dvoch čarodejniciach zaručene pobaví celú rodinu!

Zábavné príbehy dvoch čarodejníc – Jasnozrivej Morgavsy a jej malej neposlušnej žiačky Morganky, vychádzali v obľúbenom časopise Čtyřlístek. Stali sa také obľúbené, že začali vychádzať aj v knižnej podobe. My vám prinášame prvé príbehy týchto dvoch čarodejníc v slovenskom jazyku. Malí čitatelia sa určite pobavia nad huncútstvami malej čarodejnice, ktorá sa toto remeslo ešte len učí ovládať.

Morgavsa a Morgana sú dve čarodejnice. Teda vlastne len Morgavsa. Morgana sa čarodejníckemu remeslu zatiaľ len učí a ešte jej to čarovanie nejde až tak dobre. To sa však zmení, keď sa týmto dvom hrdinkám dostane do ruky dračie vajce, ktoré musia čo najrýchlejšie vrátiť majiteľovi. Behom dlhej cesty na Island, kde draci žijú, prežijú nejedno dobrodružstvo, a Morganka sa dozvie jedno veľké tajomstvo.

Autor série komiksov, Petr Kopl, je autorom takmer dvadsiatich komiksových kníh, píše scenáre, ilustruje knihy, venuje sa grafike v prestížnej reklamnej agentúre. Je držiteľom cien Fabula Rasa v kategórii najlepší český scenárista a najlepší český ilustrátor za rok 2012 – 2013, 2014 a 2016. Jeho slávne Štěky Broka Špindíry sa stali kultovým komiksom súčasných čitateľov.

(PR)

Fullscreen Mode

 

O autorovi

Podobné články

0 komentárov

Zatiaľ bez komentára!

Môžete byť prvý, kto komentuje tento článok