Nový klenot vašej kuchyne | Dieťa.sk - Váš sprievodca svetom tehotenstva a rodičovstva

Nový klenot vašej kuchyne

Nový klenot vašej kuchyne

Tefal Dual Easy Fry & Grill, novinka značky Tefal, prináša revolúciu v príprave jedál. Je vysoko multifunkčná a výkonná. Vďaka úplne novej teplovzdušnej fritéze môžete teraz pripravovať obľúbené recepty oveľa zdravšie, rýchlejšie a efektívnejšie. Veľká kapacita vám umožní nachystať pokrmy bez problémov pre celú rodinu alebo milú nečakanú návštevu, a to hneď dvojakým spôsobom: S inovatívnou teplovzdušnou technológiou pripravíte zdravšie jedlo a s integrovanou grilovacou funkciou ugrilujete pokrm presne na mieru. A k tomu všetko naraz – v dvoch separátnych nádobách priamo vo fritéze.

Kľúčové pre Tefal Dual Easy Fry & Grill sú dve nádoby na komplexnú prípravu, čo vám umožní pripraviť dva rôzne pokrmy súčasne: nádoba XXL s objemom 5,2 litra a nádoba s objemom 3,1 litra, v ktorej si rovnako ľahko uvarí aj jednotlivec.

Tefal Dual Easy Fry & Grill ponúka bezstarostné použitie s 8 prednastavenými programami, ktoré umožňujú prípravu rôznych pokrmov bez neustáleho dozoru. Od hranolčekov po kura, zeleninu, ryby, dezerty, sušenie, ručný režim a grilovanie – všetko je dosiahnuteľné jediným dotykom. Čo je však ešte dôležitejšie, Dual Easy Fry & Grill prináša úsporu energie a času. Spotrebuje až o 70 % menej energie a pripravuje pokrmy až o 40 % rýchlejšie ako klasické rúry*. Vďaka technológii Extra-Crisp si môžete vychutnať chrumkavé a dozlatista pripravené jedlá s minimom tuku alebo úplne bez neho (až o 99 % menej)*.  A pre zjednodušenie čistenia sú nádoby, grilovacia mriežka a bežná mriežka vhodné do umývačky.

Produktová manažérka značky Tefal Eva Kožušníková upresňuje: „Teplovzdušná fritéza Tefal Dual Easy Fry & Grill je revolučným spotrebičom, ktorý prináša pohodlie, efektivitu a zdravý spôsob prípravy jedál priamo do vašej kuchyne. Za celú značku môžem povedať, že sme veľmi radi, že môžeme ponúknuť spotrebiteľom túto inovatívnu fritézu, ktorá zjednoduší prípravu pokrmov a zároveň šetrí čas, energiu a peniaze.“

 

Značka Tefal sa tiež zaviazala k udržateľnosti a dlhodobému využitiu svojich produktov. Tefal Dual Easy Fry & Grill je navrhnutá s ohľadom na jednoduchú opraviteľnosť, a to po dobu 15 rokov. So 6200 servisnými strediskami po celom svete je zaistené rýchle a cenovo dostupné dodanie náhradných dielov.

Odporúčaná predajná cena je 229 eur.

(*Testy vykonané v roku 2023 na mrazených hranolčekoch.)

 

Výhody produktu:

  • Kompletné jedlo za niekoľko minút – dve nádoby na prípravu dvoch pokrmov naraz.
  • Objem vhodný pre rodinu – využite 5,2 l nádobu na prípravu veľkých jedál ako je pečené kura, obe nádoby pre štedré porcie alebo 3,1 l nádobu, keď jete sami.
  • Bezstarostné použitie – 8 prednastavených programov.
  • Úspora energie a času – spotrebuje až o 70 % menej energie a pripraví pokrmy až o 40 % rýchlejšie ako klasické rúry. * (*Testy vykonané v roku 2023 na mrazených hranolčekoch).
  • Technológia Extra-Crisp – chrumkavé a dozlatista pripravené pokrmy na minime tuku alebo úplne bez neho.
  • Jednoduché čistenie.
  • 15 rokov opraviteľnosti za primeranú cenu.

www.tefal.sk

(PR)

O autorovi

Podobné články

0 komentárov

Zatiaľ bez komentára!

Môžete byť prvý, kto komentuje tento článok