Knižka o psoch | Dieťa.sk - Váš sprievodca svetom tehotenstva a rodičovstva

Knižka o psoch

Knižka o psoch

Rozprávajúce zvieratká sú späť v druhej knižke! Tentoraz sa zabavíte so psíkmi.

Psy sú najlepší spoločníci a prekvapivo uvravené stvorenia. Namiesto bĺch vám z kožucha vysypú mnoho neuveriteľných príbehov. Hovoríte, že im nerozumiete? Nevadí, pretože poznáme niekoho, kto psej reči rozumie. Prečítajte si o krčmovom bitkárovi buldogovi, jazvečíkovi cestujúcom v čase, basetovej láske k hudbe alebo o trampotách dvoch salašníckych čuvačov.

Prečítajte si aj prvú knižku O zvieratkách zo ZOO, plnej veľkej zábavy. Zvieratká zo zoologickej záhrady majú pre vás množstvo neuveriteľných príbehov, ktorými vás rozveselia. Našťastie sa našiel niekto, kto rozumie ich reči. Prečítajte si o žirafej výprave do kina, o neposednej kengure, zamilovanom dikobrazovi či o zvláštnom vzťahu ľadového medveďa ku kalendáru.

O autorovi:

Václav Bárta je český režisér, autor, dramatik, básnik, scenárista, spevák a skladateľ. Okrem písania a skladania pesničiek sa venoval aj réžii. Je nositeľom ceny „Grand prix“ za celoživotné delo, nadácie „Život umelca“.

Knihu ilustrovala známa slovenská ilustrátorka Zuzka Dreadka Krutá, ktorá už niekoľko rokov spolupracuje s viacerými vydavateľstvami a pracovala na množstve slovenských českých dokonca i zahraničných detských kníh.

Fullscreen Mode

(PR)

 

O autorovi

Podobné články

0 komentárov

Zatiaľ bez komentára!

Môžete byť prvý, kto komentuje tento článok