TIP TEFAL: Dokonalá hygiena, nielen pre vaše rúška | Dieťa.sk - Váš sprievodca svetom tehotenstva a rodičovstva

TIP TEFAL: Dokonalá hygiena, nielen pre vaše rúška

TIP TEFAL: Dokonalá hygiena, nielen pre vaše rúška

Jemná a čisto voňavá bielizeň poukladaná do úhľadných komínov… Milá spomienka na detstvo, ktorú sa snažíme niekedy márne oživiť pri každom žehlení. S parným generátorom Tefal Pro Express Ultimate + môžete mať bielizeň vyžehlenú behom chvíle a nielen to! Silou pary navyše stopercentne vydezinfikovanú. Parný generátor spĺňa dokonca požiadavky aj tých najnáročnejších gazdiniek: automaticky vypúšťa paru podľa intenzity žehlenia, a ešte k tomu je mimoriadne efektívny. Takže aj na žehlenie rúšok budete vždy pripravení!

Nový Pro Express Ultimate + (GV9620) je najvýkonnejšia žehlička s parným generátorom od značky Tefal! Kombinuje najsilnejší parný ráz (až 650g/min) pre akokoľvek zložité záhyby s ojedinelou technológiou Smart Steam: inteligentný senzor, ktorý rozpozná pohyb a žehlička vypúšťa automaticky potrebné množstvo pary. Ľahko si poradíte aj s najtvrdšími látkami. S vysokým parným výkonom (180g/min) navyše usmerníte každý ohyb jedným ťahom.

Intuitívny ovládací panel je novoumiestnený na držadle žehličky a vyberať môžete až z piatich rôznych kombinácií pary a teploty pre rôzne druhy látok. Na žehlenie sa môžete tešiť nielen kvôli ľahkej manipulácii, ale aj kvôli nenáročnosti – s ultratenkou žehliacou plochou Durilium AirGlide Autoclean sa kĺzavosť zvýšila až o 33 percent, namáhavosť pri žehlení je pasé. Nádržka na vodu (1,9 l) sa ľahko vyberá. S parným generátorom Pro Express Ultimate + (GV9620) budete mať dokonale vyžehlenú a vydezinfikovanú bielizeň – silou pary sa zničí až 99 percent baktérií a vírusov. Môžete zakúpiť už od 419 eur.

 

Značka Tefal, jednotka na európskom trhu žehličiek s najširším portfóliom produktov na žehlenie. Ponuku produktov na žehlenie vrátane parných generátorov nájdete na oficiálnom e-shope značky TEFAL: www.homeandcook.sk

(PR)

O autorovi

Podobné články

0 komentárov

Zatiaľ bez komentára!

Môžete byť prvý, kto komentuje tento článok