Raz a navždy poriadok v kuchyni – s radom hrncov WMF Fusiontec Compact | Dieťa.sk - Váš sprievodca svetom tehotenstva a rodičovstva

Raz a navždy poriadok v kuchyni – s radom hrncov WMF Fusiontec Compact

Raz a navždy poriadok v kuchyni – s radom hrncov WMF Fusiontec Compact

Hrnce WMF Fusiontec Compact do vašej kuchyne vnesú poriadok a systém. Tento riad svojím praktickým stohovacím dizajnom šetrí cenné úložné miesto, ktorého v kuchynskej linke nie je nikdy nazvyš.

Jedinečný materiál hrncov WMF Fusiontec robí z varenia nevšedný zážitok. Keramické vrstvy, z ktorých sú hrnce WMF Fusiontec zložené, prešli počas výroby procesom pálenia a tvrdenia, vytvoril sa tak takmer nezničiteľný materiál, ktorý významne predlžuje životnosť produktov. Tento supermateriál disponuje mnohými prvotriednymi vlastnosťami od hladkého povrchu odolného proti poškriabaniu, cez možnosť varenia s nízkym obsahom tuku, až po ľahké čistenie. Hrnce sú perfektným vodičom tepla, zaistia, aby vaše pokrmy boli rovnomerne prepečené a svojou schopnosťou tepelnej akumulácie ich dlho udržia pripravené na servírovanie.

Rad hrncov Fusiontec Compact dopĺňajú praktické pokrievky, ktoré rovnako ako hrnce zaisťujú vďaka svojmu ergonomickému dizajnu aj maximálne pohodlie pri používaní.

 

Hrnce WMF Fusiontec Compact sú vhodné pre všetky typy varných dosiek, vrátane indukčných, a zároveň sú vhodné na umývanie v umývačke riadu.

 

www.wmf.cz

(PR)

O autorovi

Podobné články

0 komentárov

Zatiaľ bez komentára!

Môžete byť prvý, kto komentuje tento článok