Letné „vychytávky“ pre deti | Dieťa.sk - Váš sprievodca svetom tehotenstva a rodičovstva

Letné „vychytávky“ pre deti

Letné „vychytávky“ pre deti

Krásne letné dni, slnko, voda, výlety a dovolenky… Prinášame vám tipy na nákup produktov, ktoré sú niečím výnimočné a určite vám a vašim najmenším spríjemnia toto krásne obdobie.

OBOJSTRANNÝ KLOBÚČIK KiETLA S UV OCHRANOU
Klobúčik alebo iná pokrývka hlavy patrí k nevyhnutnej letnej výbave najmenších detí. Ak hľadáte niečo špeciálne a páči sa vám francúzsky dizajn, sú tu pre vás KiETLA klobúčiky. Vďaka svojim originálnym vlastnostiam sú doslova „vychytávkou“:

  • Povrchová úprava s najvyššou ochranou proti UV (UPF 50+).
  • Vyrobené zo 100-percentnej bavlny s certifikátom Oeko-Tex®.
  • Jedna strana striešky širšia ako druhá. Otočením podľa potreby viac zatienite buď tvár alebo krk dieťaťa.
  • Unikátny systém na uchytenie okuliarov KiETLA.


NEZLOMITEĽNÉ SLNEČNÉ OKULIARE KiETLA
Detské očká sa vyvíjajú až do veku 12 rokov veku dieťaťa, sú preto omnoho citlivejšie na vplyv UV žiarenia ako oči dospelých. Nezabudnite ich pred prudkým slnkom chrániť kvalitnými slnečnými okuliarmi, a to najmä pri vode a na horách.

Slnečné okuliare KiETLA sú vhodné aj pre najmenších a sú jedinečné vďaka svojej nerozbitnosti a ohybnosti, ľahkému flexibilnému rámu bez nebezpečných pántov a skrutiek. Ich kvalitné polykarbonátové sklá majú 100-percentný UVA aj UVB filter a dokonca aj filter škodlivého modrého svetla. V ponuke je mnoho vzorov a veľkostí od 0 až do 12 rokov.

ZDRAVÉ A EKOLOGICKÉ FĽAŠE PURA
Pravidelná hydratácia je pre malé deti životne dôležitá. S Pura fľašami budete mať zdravý nápoj vždy poruke.

Sú to prvé fľaše na trhu celkom bez plastu a jediné na svete získali certifikát MADE SAFE® Nontoxic, ktorý testuje obsah škodlivých látok nad rámec zákonných požiadaviek.


Patentovaný systém umožňuje použiť akúkoľvek Pura fľašu s akýmkoľvek Pura uzáverom. Jednoducho tak zmeníte dojčenskú fľašu na fľašu s náustkom, slamkou alebo športovým uzáverom a môžete ju používať mnoho rokov. V ponuke sú aj termo fľaše, ktoré počas teplých dní udržia nápoj osviežujúco studený.

SILIKÓNOVÁ KAPSIČKA SQUEASY GEAR
Vonku alebo na cesty s obľúbeným pyré, kašou, smoothie či jogurtom? Zdravé kŕmenie bez lyžičky a neporiadku? Ak nechcete kupovať jednorazové kapsičky, vytvárať množstvo nerecyklovateľného odpadu a uprednostňujete domácu stravu, ideálnym pomocníkom pre vás bude kapsička Squeasy Gear. Naplníte ju obľúbeným kašovitým jedlom a dieťa si ho vychutná kedykoľvek počas dňa priamo z kapsičky. Vďaka membráne proti rozliatiu je obsah v bezpečí aj u tých najneposednejších deťúreniec.
Vyrobená z kvalitného a odolného potravinárskeho silikónu, bez BPA, PVC a ftalátov a vhodná aj do umývačky riadu a mrazničky.
Všetky produkty nájdete v internetovom obchode www.sdetmi.sk

(PR)

O autorovi

Podobné články

0 komentárov

Zatiaľ bez komentára!

Môžete byť prvý, kto komentuje tento článok