Halloween s čarodejnicami, mágmi a trolmi | Dieťa.sk - Váš sprievodca svetom tehotenstva a rodičovstva

Halloween s čarodejnicami, mágmi a trolmi

Halloween s čarodejnicami, mágmi a trolmi

Už po tretíkrát sa vo Familyparku bude konať obľúbený Halloween, tentoraz od 29. októbra do 1. novembra 2016 s mottom „čarodejnice, mágovia a trolovia“.

familypark2

V roku 2015 mohli opäť konštatovať zvýšenie návštevnosti Halloweenu vo Familyparku v Rakúsku – viac ako 19 000 hostí zavítalo na 2. ročník podujatia a zažilo park z jeho hrôzostrašnej stránky. Bolo to o 6 000 osôb viac ako počas premiéry v roku 2014. Halloween sa už stal pevnou súčasťou eventového kalendára zábavného parku. Na tohtoročné podujatie si tím Familyparku vymyslel opäť niečo zaujímavé.

 

V roku 2016 je Halloween v znamení motta: „čarodejnice, mágovia a trolovia“, čomu sa podriadi celý program. Okrem bohatej dekorácie v celom areáli parku s rozlohou viac ako 145 000 m² sa bude počas programu a prestrojenia všetko točiť okolo zázračných bytostí. O správnu atmosféru sa postará nákladný svetelný koncept s viac ako 300 reflektormi, strojmi na hmlu a svetelnými reťazami. Otvorené budú všetky atrakcie.*

family-park1

Dodatočne sa zvýšil počet angažovaných umelcov, artistov a štatistov, aby bolo možné hosťom ponúknuť ešte viac zábavy. Po zotmení budú v parku prebiehať najrozličnejšie šou a ukážky. Veľké finále vyvrcholí od soboty do pondelka približne 15-minútovou šou pri atrakcii Leonardos Flugmaschine, kde sa budú prezentovať všetci predstavitelia spoločne. Aj táto šou sa tento rok postará o ešte viac „wow-efektu“.

Gastronómia má v talóne rovnako opäť zaujímavé ponuky. Od tekvicového gulášu Hexenbrühe až po pavúčie hniezda Spinnennestern a čarodejnícke hrby Hexenbuckel sa niektoré jedlá prezentujú v novom šate.

Primerané prestrojenie hostí je vítané. Tím Familyparku však prosí návštevníkov, aby sa vzdali príliš strašidelných masiek kvôli deťom. Park si vyhradzuje právo odmietnuť takéto masky pri vstupe.

Otváracie hodiny:

  1. októbra – 31. októbra 2016 od 11.00 h do 22.00 h, posledný vstup do 19.00 h
  2. novembra 2016 otvorené od 11.00 h do 18.00 h, posledný vstup do 17.00 h

Vstupné od 3 do 99 rokov: 21,50 eura

S ročným lístkom je vstup voľný!

www.familypark.at

familypark4

 

 

 

 

 

 
* Atrakcia Kroko Wasserbahn bude zatvorená. Z bezpečnostných dôvodov budú po zotmení zatvorené aj niektoré preliezačky.

 

 

O autorovi

Podobné články

0 komentárov

Zatiaľ bez komentára!

Môžete byť prvý, kto komentuje tento článok