Čo darovať tento rok na Vianoce? | Dieťa.sk - Váš sprievodca svetom tehotenstva a rodičovstva

Čo darovať tento rok na Vianoce?

Čo darovať tento rok na Vianoce?

Tipy na darčeky pre celú rodinu

Každoročná dilema je tu opäť! Ak vám dochádzajú nápady, no prekvapenia sa nechcete vzdať a už ste vyčerpali aj týchto vianočných 5 P:

  • ponožky,
  • papuče,
  • pyžamo,
  • pulóver,
  • produkty kozmetické,

máme pre vás pár praktických tipov! Tým najpraktickejším odporúčaním je, ak si v dostatočnom predstihu už počas roka vytvoríte zoznam vyslovených prianí vašich blízkych alebo zoznam vecí, ktoré ste spozorovali, že im chýbajú, potom máte v zálohe nápadov habadej. Ak taký zoznam nemáte, možno vás inšpirujú tieto naše tipy na darčeky pre celú rodinu.

Čo darovať…

…rodičom

Jedným z najkrajších darčekov, ktorým môžete potešiť rodičov, je výlet. Kedy boli vaši rodičia naposledy na dovolenke či wellness pobyte pre dvoch? Vyberte im krásne prírodné prostredie, napríklad v srdci Malých Karpát a budú z darčeka nadšení. Po hektickom plánovaní sviatkov im určite padne vhod relax, masáž a hýčkanie.

…starým rodičom

S pribúdajúcim vekom rastie aj potreba prijímania vitamínov a doplnkov stravy, preto svojim starým rodičom môžete venovať sadu vitamínov. Pre seniorov sú najdôležitejšie vitamíny B, C, D, vápnik, horčík, draslík a železo. Vitamíny skupiny B sa starajú o zdravie nervovej sústavy, vitamíny C a D podporujú imunitu, rovnako vhodné na posilnenie imunity seniorov sú aj detoxikačné balíčky. Vápnik zodpovedá najmä za zdravie kostí, draslík podporuje nervovú sústavu a mozgovú činnosť, horčík je dôležitý pre srdce a psychickú pohodu a železo prispieva tvorbe červených krviniek.

…budúcej mamičke

Čaká niekto z vašich blízkych bábätko? Potom máme pre vás 2 skvelé praktické tipy, akými darčekmi potešiť budúcu mamičku.

Všetky mamičky dobre vedia, že niet nad praktické riešenia, preto sú tipom číslo jeden podprsenky na dojčenie, ktoré zaručujú komfort pri nosení aj dojčení. Druhým praktickým darčekom je výživový doplnok – železo. Keďže majú ženy počas tehotenstva nedostatok železa, ktoré je nevyhnutné ako pre mamičku, tak aj pre dieťatko, je dôležité ho počas gravidity dopĺňať.

…deťom

Či už máte svoje, alebo máte deti v rodine, dobrá hračka určite poteší každé dieťa. Otázkou je, ako vybrať dobrú hračku pre dieťa? V prvom rade treba určite zvážiť vek dieťaťa a potom jeho záujmy. Výborným pomocníkom, ktorý vám pomôže vybrať rôzne edukatívne a kreatívne hračky pre deti, z ktorých sa budú tešiť, je Kidmania.

…partnerovi/partnerke

Veríme, že kategóriu partner a partnerka zvládnete aj samy. No v prípade, že by ste hľadali inšpiráciu, ani tu nebudete triafať mimo, ak vyberiete zážitkový darček – poukážku do wellnessu, spoločný výlet do prírody či za kultúrou, alebo adrenalínový zážitok. Záleží od vašich preferencií. V prípade, že ste si istý módnym vkusom vašej polovičky, môžete siahnuť aj po oblečení a doplnkoch.

Veríme, že sa vám podarí vybrať pekné darčeky a prežiť krásne Vianoce so svojimi najbližšími.

(PR)

Foto freepik.com

O autorovi

Podobné články

0 komentárov

Zatiaľ bez komentára!

Môžete byť prvý, kto komentuje tento článok