Čím obdarovať na Vianoce svojich rodičov a starých rodičov? | Dieťa.sk - Váš sprievodca svetom tehotenstva a rodičovstva

Čím obdarovať na Vianoce svojich rodičov a starých rodičov?

Čím obdarovať na Vianoce svojich rodičov a starých rodičov?

Výber vianočných darčekov pre celú rodinu si vyžaduje občas poriadnu dávku fantázie. Hlavne, ak chceme darovať niečo originálne, čo toho druhého poteší a naozaj to využije. S deťmi je to jednoduchšie, pretože ich zoznam želaní je dlhý, no čím obdarovať svojich rodičov a starých rodičov, keď stále opakujú, že nič nepotrebujú? Ponožky a papuče každý rok? Chcelo by to zmenu. Máme pre vás skvelý tip!

Poznáte tradičnú a klasickú ALPU? Určite áno. Veď takmer každý z nás si ju pamätá, ako samozrejmú súčasť starkinej výbavy na poličke. Jej svieža vôňa pripomína nejedno leto strávené na vidieku u babky. Veď francovkou „liečila“ snáď všetko. Bolela vás oškretá noha? Trápil zub alebo žalúdok? Vždy mala po ruke svoju obľúbenkyňu.

Alpa je tu s nami už viac ako 100 rokov a stále drží svieži krok. Klasická francovka, ale aj nové bylinné masážne gély, ktoré vychádzajú z tradičnej bylinnej receptúry.

Naším skvelým tipom na darček pod stromček je darčekové balenie masážnych produktov ALPA s konopným olejom, ktorý obsahuje francovku, masážny balzam a gél. A vaši blízki tak môžu vyskúšať blahodarné účinky konopného oleja v spojení s francovkovou receptúrou, ktoré sú vhodné hlavne na masáž boľavých kĺbov, chrbta a ramien, ktoré trápi reuma alebo po fyzickej námahe.
Sme si istí že tento darček je trefa do čierneho, že vyčarí úsmev na tvári našich milovaných starkých.

ALPA vám predstavuje líniu masážnych produktov pre masáž boľavých kĺbov a chrbta. Obsahujú 5 % vysoko kvalitného konopného oleja lisovaného za studena, ktorý je už celé stáročia známy svojimi protizápalovými účinkami. Masáž Alpou s konopným olejom odporúčame hlavne na kĺby, ktoré trápi reuma, artritída alebo artróza. V zložení okrem konopného oleja dominuje aj prírodný mentol, ktorý prináša príjemný chladivý pocit a extrakt z ďumbiera, ktorý vašu pokožku pri masáži lepšie prekrví.

Masážne prípravky Alpa s konopným olejom sú vhodné hlavne pri chronických problémoch pohybového aparátu a reumatických kĺbov. Doprajte si pravidelnú masáž boľavých miest a úľava sa určite dostaví. Línia masážnych produktov s konopným olejom obsahuje klasickú francovku, masážny gél a masážny balzam v dvoch prevedeniach, aj s príjemným hrejivým efektom.

Kúpite v 101 Drogerie, Teta, Metro a vo vašej obľúbenej lekárni.

Želáme vám pokojný adventný čas 2022 a ďakujeme vám za priazeň počas celého roka.

www.alpa.sk

(PR)

 

O autorovi

Podobné články

0 komentárov

Zatiaľ bez komentára!

Môžete byť prvý, kto komentuje tento článok