Alergie – ak si s nimi chcete poradiť, musíte im najskôr porozumieť | Dieťa.sk - Váš sprievodca svetom tehotenstva a rodičovstva

Alergie – ak si s nimi chcete poradiť, musíte im najskôr porozumieť

Alergie – ak si s nimi chcete poradiť, musíte im najskôr porozumieť

V súčasnosti každý tretí človek aspoň raz zažije alergiu. Sme alergickejší ako kedykoľvek predtým. Aj napriek tomu alergiám stále úplne nerozumieme. Alergici majú často problém nájsť skutočného odborníka, ktorý by im s alergiou dokázal pomôcť. Na druhej strane, je mnoho ľudí, ktorí si myslia, že majú alergiu, hoci ju v skutočnosti nemajú. Dr Sophie Farooque, popredná odborníčka a konzultantka v oblasti alergií, v tejto knihe poskytuje alergikom a ich rodinám vedomosti, ktoré potrebujú, aby sa dokázali lepšie zorientovať na tomto mínovom poli.

Ponúka tu praktické rady, ako znížiť zbytočné utrpenie, vyvracia bežné mýty o alergii a venuje sa kľúčovým témam, ako sú:

  • Epidémia alergií

  • Pochopenie a liečba sennej nádchy a nádchy

  • Život s potravinovými alergiami

  • Alergie na lieky

  • Čo robiť, ak si myslíte, že máte alergiu

  • Prevencia ekzémov a alergie

Dr Sophie Farooque je jednou z popredných britských expertiek na alergie. Je členkou Royal College of Physicians a bola zvolená do rady Britskej spoločnosti pre alergikov. Je praktickou konzultantkou v nemocnici St Mary v Paddingtone. Pravidelne hovorí o medicíne na konferenciách doma aj v zahraničí a bol citovaná v Guardian a The Times a iných periodikách. Objavila sa v televíznych programoch This Morning, Sky News a The One Show. Nájdete ju na Twitteri: @LondonAllergy.

Fullscreen Mode
Fullscreen Mode

(PR)

 

O autorovi

Podobné články

0 komentárov

Zatiaľ bez komentára!

Môžete byť prvý, kto komentuje tento článok