Tefal uvádza na trh rýchlovarnú kanvicu Tefal Majestuo s nádychom luxusu | Dieťa.sk - Váš sprievodca svetom tehotenstva a rodičovstva

Tefal uvádza na trh rýchlovarnú kanvicu Tefal Majestuo s nádychom luxusu

Tefal uvádza na trh rýchlovarnú kanvicu Tefal Majestuo s nádychom luxusu

Značka Tefal, svetový líder v oblasti kuchynských spotrebičov, uvádza na trh prémiovú rýchlovarnú kanvicu Majestuo. Kanvička na prvý pohľad zaujme svojim luxusným dizajnom, zároveň však v sebe snúbi najmodernejšie technologické trendy. Je stvorená na to, aby splnila tie najnáročnejšie očakávania.

Kanvica Majestuo (KI883D10) sa môže pochváliť deviatimi nastaveniami teploty v rozmedzí od 40 do 100 stupňov Celzia, je preto ideálna na prípravu detskej stravy a rozmanitých čajov. Má objem 1,5 litra a dvojstennú konštrukciu, vďaka ktorej je vždy bezpečná na dotyk a udrží teplotu po dobu až 30 minút.

Kanvica má nevšedný dizajn so špeciálnou povrchovou úpravou proti odtlačkom prstov, ktorá udržuje čistý vzhľad. Nápadný je veľký dotykový displej, ktorý je ľahko čitateľný a vyznačuje sa predovšetkým ľahkosťou ovládania. Veko má asistované otváranie pre zjednodušenie manipulácie pri napúšťaní vody.

Jednou z kľúčových vlastností kanvice Tefal je jej schopnosť variť rôzne druhy čaju pri ich ideálnej teplote. Kanvica má možnosť nastavenia teploty pre zelený čaj na 70 stupňov Celzia, čierny čaj na 80 stupňov Celzia a bylinkový čaj na 90 stupňov Celzia. Veľkou výhodou je tiež možnosť nastaviť nižšiu teplotu, ktorá sa primárne používa na prípravu detských pokrmov.

 

Značka Tefal sa zaviazala znižovať množstvo odpadu opravovaním svojich výrobkov po dobu viac ako 15 rokov a táto kanvica nie je výnimkou. Je navrhnutá tak, aby sa dala jednoducho opraviť a náhradné diely boli ľahko dostupné. Polovica skladu spoločnosti Tefal je určená na skladovanie náhradných dielov pre výrobky, ktoré sa už nevyrábajú, a zaisťujú tak okamžitú dostupnosť opravy. S rýchlovarnou kanvicou Tefal Majestuo si môžete vychutnať svoje obľúbené nápoje s vedomím toho, že používate produkt, ktorý je šetrný k životnému prostrediu a je vyrobený tak, aby dlho vydržal.

Odporúčaná promo cena je 179 eur.

www.tefal.sk

www.homenadcook.sk

(PR)

O autorovi

Podobné články

0 komentárov

Zatiaľ bez komentára!

Môžete byť prvý, kto komentuje tento článok