Samuraj v kuchyni: Perfectmix Cook | Dieťa.sk - Váš sprievodca svetom tehotenstva a rodičovstva

Samuraj v kuchyni: Perfectmix Cook

Samuraj v kuchyni: Perfectmix Cook

Disciplína, výkon, zdravie a bezchybné ostrie. Perfectmix Cook je samurajom medzi mixérmi. Tento revolučný spotrebič pomáha počas varenia, hodovania aj čistenia. Ako všetky výrobky značky Tefal je šetrný k životnému prostrediu!

Nielen v nadchádzajúcom chladnom období je Tefal Perfectmix Cook (BL83SD30) ideálnym partnerom v kuchyni. V zime zahreje krémovými či rezancovými polievkami, pomôže uvariť najjemnejšiu sviečkovú alebo v pare pripraví zeleninu, ryby a mäso bez straty vitamínov, chuti a farby. Len čo vysvitne slniečko, poteší koktailmi, zmrzlinou aj ľadovou triešťou. V ponuke prednastavených programov sú samozrejmosťou ovocné či zeleninové smoothie, kompóty aj rastlinné mlieka. Domáce detské príkrmy a výživy na dve kliknutia sú obrovskou pomocou pre rodičov.

 

Perfectmix Cook disponuje intuitívnym dotykovým displejom s 10 prednastavenými programami, výkonným motorom s príkonom 1 400 W a prvotriednymi čepeľami s technológiou Powelix, zaručujúcimi dokonalé rozmixovanie pokrmov. Technológia Powelix navyše tiež zaisťuje o 30 percent rýchlejšiu prípravu oproti iným modelom Tefal BL2C. Obsah nádoby z odolného skla je 1,75 l, obsah košíka na varenie v pare 0,5 l. Samočistiaci program pre hĺbkové čistenie pracuje s teplotou 100 °C a mixér zbaví až 99,99 percenta baktérií bez potreby čistiaceho prostriedku. Čepele z nerezovej ocele možno odnímať a ľahko umyť. Elegantný dizajn a špičkové materiály tohto spotrebiča sú ozdobou každej kuchynskej linky. Odporúčaná cena 219 €.

Zeleninová polievka s Perfectmix Cook

Video recept tu

Ingrediencie:
50 g nasekanej cibule, 50 g mrkvy, 50 g zeleru, 75 g zemiakov, 75 g cukety, 20 g listového špenátu, 50 g kukurice, 600 ml zeleninového vývaru, soľ a korenie

Všetko vložíme do Perfectmix Cook, zvolíme program „Hustá polievka“ a stlačíme „START“ a za 30 minút máme hotovo.

Inšpirácie na recepty s Perfectmix Cook: https://www.youtube.com/c/tefalcz/videos

Francúzska rodinná firma Groupe SEB, na slovenskom trhu známa vďaka značkám Tefal, Rowenta či Krups, sa od roku 2015 v rámci svojho projektu zaväzuje ku garancii opraviteľnosti výrobkov počas 10 rokov – to platí už pre celých 95 % produkcie spoločnosti. Do roku 2050 si spoločnosť Groupe SEB dala cieľ dosiahnuť uhlíkovú neutralitu. Svoje výrobky Groupe SEB balí a prepravuje v recyklovanom kartóne potlačenom rastlinnými atramentmi.

(PR)

O autorovi

Podobné články

0 komentárov

Zatiaľ bez komentára!

Môžete byť prvý, kto komentuje tento článok