Reflexné nálepky pre bezpečnosť vašich detí | Dieťa.sk - Váš sprievodca svetom tehotenstva a rodičovstva

Reflexné nálepky pre bezpečnosť vašich detí

Reflexné nálepky pre bezpečnosť vašich detí

Okrem väčších reklamných predmetov vám MPromotion ponúka aj produkty, ktorými potešíte tých najmenších. V ponuke máme rôzne reflexné nálepky – smajlíky, rozprávkové postavičky, kvety, motýliky, slniečka, duchov veľa iného. To, akú farbu si vyberiete, je čisto na vás. Výber je veľký a v prípade záujmu vám vyrobíme nálepky v ľubovoľnom tvare s logom vašej firmy.

Prečo by ich mali nosiť deti?

Deti sú kreatívne tvory a nálepkami si môžu ozdobiť zošity, kryt na telefón, počítač alebo fotorámik. Primárne sa však reflexné nálepky používajú na zvýšenie bezpečnosti počas nepriaznivého počasia alebo zlej viditeľnosti za tmy. Dni sa čoraz viac skracujú a mnoho detí cestuje do školy skoro ráno, keď je na cestách hustá premávka a veľa netrpezlivých vodičov.

Čím viac reflexných nálepiek, tým lepšie! Potešte deti veselými nálepkami a navrhnite, aby si nimi oblepili bicykel, skateboard, prilbu alebo chrániče. Cesta do mesta či prírody bude oveľa bezpečnejšia.

V takýchto prípadoch deti musia byť vybavené reflexnými prvkami, aby ich vodiči dobre videli. Nálepky si môžu umiestniť na každú stranu školskej tašky. Okrem toho však odporúčame, aby boli deti oblečené do výraznejších farieb, pretože čierne oblečenie môže splývať s okolím. V ponuke máme aj iné bezpečnostné prvky – reflexné prívesky na telefón a kľúčenky, ktoré môžete pripevniť na kľúče alebo školský batoh.

Reflexná nálepka na auto so sloganom

Pripravili sme pre vás novinku – reflexnú nálepku na auto, na ktorej môže byť vaša reklamná potlač alebo slogan podľa vašich predstáv. Prostredníctvom nálepky so sloganom upozornite ostatných vodičov, že máte v aute dieťa alebo ste v šoférovaní začiatočník.

Určite nepodceňujte bezpečnosť detí a zabezpečte sa na www.mpromotion.sk účinnými reflexnými nálepkami.

(PR)

O autorovi

Podobné články

0 komentárov

Zatiaľ bez komentára!

Môžete byť prvý, kto komentuje tento článok