Zvieracie príbehy pre malých čitateľov | Dieťa.sk - Váš sprievodca svetom tehotenstva a rodičovstva

Zvieracie príbehy pre malých čitateľov

Zvieracie príbehy pre malých čitateľov

Máte doma malého knihomoľa či knihomoľku, ktorí obľubujú príbehy so zvieratkami? Vo vydavateľstve Bambook máme pre vás tip na dve milé knižky od americkej autorky Barbary O´Connorovej.

SPLNENÉ PRIANIE

Pútavý príbeh o oddanom priateľstve medzi dievčaťom a psom.

Jedenásťročná Charlie už od štvrtej triedy deň čo deň vyslovuje rovnaké tajné prianie. Keď však odíde od rodičov na vidiek k svojej tete, ktorú takmer vôbec nepozná, zdá sa, že jej prianie sa sotva niekedy splní. Až kým nestretne vychudnutého túlavého chlpáča, ktorý si okamžite získa jej srdce. Charlie okrem vysnívaného psíka nakoniec získa aj toho najúžasnejšieho kamaráta a predovšetkým nový domov a milujúcu rodinu.

Fullscreen Mode
Fullscreen Mode

VYSNÍVANÁ ODMENA

Kopa lásky, štipka nádeje a huňatý kamoš vedia vykúzliť zázraky.

Georgína je zúfalá. Odkedy ju opustil otec a vysťahovali ich z bytu, jej rodina žije v aute. Jej mama pendluje medzi dvomi zamestnaniami a snaží sa zarobiť dosť peňazí na to, aby im našla nejaké ubytovanie. Georgína je odkázaná na starostlivosť o svojho mladšieho brata Tobyho. Jej vrúcnym prianím je zlepšiť ich situáciu. Keď Georgína zbadá plagát o nezvestnom psíkovi s odmenou päťsto dolárov, riešenie všetkých jej problémov sa zrazu zdá byť na dosah. Stačí, aby si „požičala“ toho správneho psa a jeho majitelia jej určite dajú odmenu, ktorá pomôže celej rodine. No to, čo sa stane potom, je to posledné, čo očakávala.

Fullscreen Mode

(red)

O autorovi

Podobné články

0 komentárov

Zatiaľ bez komentára!

Môžete byť prvý, kto komentuje tento článok