Tefal Pure POP – kamarát zbalený na cesty | Dieťa.sk - Váš sprievodca svetom tehotenstva a rodičovstva

Tefal Pure POP – kamarát zbalený na cesty

Tefal Pure POP – kamarát zbalený na cesty

Skvelý, ľahký, hravý a farebný! Dokonalý doplnok pre váš šatník. Kamarát zbalený na cesty a silný pomocník v boji proti pokrčenému oblečeniu – nový dizajnový naparovač odevov značky Tefal Pure POP. Rozjasnite si šatník s prístrojom, ktorý vám vykúzli úsmev na tvári a už ho nikdy nebudete chcieť pustiť z ruky.

Ukážte svoj štýl s naparovačom odevov Tefal Pure POP (DT2020E1). Tento hravý naparovač posúva starostlivosť o odevy na novú úroveň. Tefal Pure POP čistí a naparuje jedným plynulým pohybom a použitie je celom intuitívne.

Pohodlný systém obojstranných nástavcov umožňuje ľahkú zámenu medzi zamatovou stranou, ktorá je ideálna pre šetrné vyrovnanie všetkých látok, dokonca i tých najchúlostivejších, a stranou pre odstránenie  vlasov, chlpov a drobných nečistôt. Úplne prírodná sila pary redukuje pachy, dezinfikuje a osviežuje.

Tefal Pure POP je mimoriadne kompaktný, tenký a ľahký, aby ste si ho mohli vziať kamkoľvek potrebujete. Či už mierite do luxusného hotela, na dobrodružnú cestu karavanom alebo plánujete ubytovanie v kempe, tento šikovný a skladný naparovač odevov využijete určite všade.

Tefal Pure POP má výkon pary až 20 g/min. Je zahriaty už za 15 sekúnd a je teda ideálny pre časté používanie a úpravu oblečenia na poslednú chvíľu. Navyše sa naň môžete tešiť v štyroch žiarivých a hravých farbách. Rozžiarte svoj šatník!

Odporučená predajná cena je 56,90 €.
www.tefal.sk

(PR)

O autorovi

Podobné články

0 komentárov

Zatiaľ bez komentára!

Môžete byť prvý, kto komentuje tento článok