Moon – nemecká značka, ktorej kočíky si zamilujete už na prvý pohľad | Dieťa.sk - Váš sprievodca svetom tehotenstva a rodičovstva

Moon – nemecká značka, ktorej kočíky si zamilujete už na prvý pohľad

Moon – nemecká značka, ktorej kočíky si zamilujete už na prvý pohľad

Hľadáte kočík, ktorý splní náročné predstavy o nadčasovom dizajne, spoľahlivosti a funkčnosti? Tak to ste na správnom mieste, pretože vám predstavujeme nemeckú značku Moon so zameraním na detský sortiment. Moon patrí medzi popredných výrobcov exkluzívnych kočíkov, svedčia o tom recenzie spokojných mamičiek z rôznych kútov sveta.

V čom je značka Moon výnimočná?

Pohodlnosť je kľúčovým parametrom, na základe ktorého rodičia vyberajú kočíky. Každé dieťa sa predsa potrebuje cítiť komfortne pri zaspávaní na prechádzkach. Dôležité je, aby bol kočík dostatočne priestranný s polohovateľnou opierkou chrbta, keďže detičky sa v kočíku často “mrvia” a potrebujú zmeniť polohu. Nemenej dôležitou súčasťou kočíka je prémiový matrac Träumeland, ktorý zabezpečuje optimálnu cirkuláciu vzduchu spoločne s dierkovaným dnom vaničky.

Kočíky sú potiahnuté extra silnou priedušnou textíliou bezpečnou pre alergikov, ktorá odpudzuje vodu a malé nečistoty. Kožené doplnky sú vyrobené výlučne z vegánskej koženky, ktorá sa jednoducho udržuje v čistote.

Na Moon sa dá vždy spoľahnúť

Určite vás zaujíma aj bezpečnosť. Nie je dôvod na žiadne obavy, kočíky Moon majú spoľahlivé bezpečnostné päťbodové pásy pre bezpečné zaistenie dieťaťa. Sú ideálne najmä pre aktívnych ľudí, ktorí radi trávia veľa času v prírode. Ak ste skôr praktický typ človeka, bude pre vás ideálny kombinovaný kočík STYLE Rosé Gold , z ktorého v prípade potreby raz-dva vyčarujete športovú verziu.

Veľkým benefitom je jednoduché a rýchle skladanie, ktoré zvládnete jednou rukou. Komfort a stabilitu zabezpečujú odolné podvozky a vysoko kvalitné kolieska s odpružením. Vďaka tomu bude jazda pre dieťa príjemná a bez otravného vŕzgania, ktoré by narúšalo spánok a všeobecne pobyt na čerstvom vzduchu.

Luxusný dizajn a prijateľná cena

Luxusný dizajn je čerešničkou na torte. Kočíky Moon majú jednoduchý minimalistický vzhľad doplnený o jemné detaily. Moon neponúka gýč, ale exkluzívnu eleganciu. Aj napriek vysokej kvalite a estetickosti si takýto kočík kúpite za primeranú cenu v našej predajni alebo eshope www.kociky.sk.

Kočíky zn. Moon – zľavový kupón 5 + 5%

Ak zvažujete kúpu kočíka značky Moon (ale aj iného sortimentu tejto značky), potešíme vás zľavovým kupón 5+5 % na nezľavnený tovar značky Moon a 5 % zľava za registráciu. Kupón ponúkame na kočíky a vybrané doplnky značky Moon. Upozorňujeme však, že ponuka je limitovaná a platí do 31. 12. 2021. Pri nákupe zadajte heslo Moon5%.

(PR)

O autorovi

Podobné články

0 komentárov

Zatiaľ bez komentára!

Môžete byť prvý, kto komentuje tento článok