Slovenské hračky a pomôcky MonToy | Dieťa.sk - Váš sprievodca svetom tehotenstva a rodičovstva

Slovenské hračky a pomôcky MonToy

Slovenské hračky a pomôcky MonToy

To pravé pre vaše detičky z rúk slovenských majstrov

Piklerovej triangel a Hojdacia doska

Veríme, že deti sú vďaka dostatočnému pohybu spokojné a vyrovnané. Dnešné deti potrebujú aktívny pohyb oveľa viac ako inokedy. A kedy je ideálny čas na pohyb? No predsa stále a všade. ? S našimi pohybovými pomôckami ľahko vytvoríte priestor na voľný pohyb a voľnú hru aj u vás doma tak, aby boli deti motivované spotrebovať svoju neutíchajúcu energiu.

Hojdacia doska – deti si s ňou užijú zábavy do sýtosti. Môže ich sprevádzať celým detstvom. Je vhodná nielen na hojdanie, ale poslúži aj ako preliezačka, mostík, kĺzačka, prípadne po otočení na bok ako pultík. Dieťa sa tak môže chvíľu hojdať a neskôr môže byť hoci predavačom, a to vďaka jedinej pomôcke.

Piklerovej triangel je ideálnou pomôckou, ktorá u detí rozvíja voľný pohyb a voľnú hru. Vďaka nemu deti dokážu rozvíjať a zlepšovať svoje motorické schopnosti a techniky v lezení. Fantázii detí sa však hranice nekladú, dokážu mu dať oveľa širšie využitie. Keď ich preliezanie a šmýkanie prestane baviť, po umiestnení deky na konštrukciu dostane triangel úplne nový rozmer. Zrazu je tak z neho domček na hranie, stan, tunel, miesto na čítanie…

Rodinka na loďke

Ktorého panáčika vybrať, aby sa loďka prevážila doprava a ktorého, aby sa prevážila doľava? A kedy zostane loďka v rovnováhe? Hľadať odpovede na tieto otázky môžete s vašimi deťmi a s touto milou rodinkou na loďke. Vkladaním panáčikov sa rozvíja u detí fantázia, logika a pomôcka im dovolí spoznať, čo je to balansovanie. Hračka je vhodná aj na rozvoj jemnej motoriky.

Kvietok na spoznávanie farieb

Pracujete s deťmi práve na spoznávaní farieb? Naučiť dieťa rozlišovať farby dá rodičom niekedy poriadne zabrať. Triedenie farieb a ich odtieňov s naším Kvietkom na spoznávanie nebolo nikdy jednoduchšie! S ním je to nielen o učení, ale aj o zábave, čo deti ocenia. Úloha znie jednoducho – priradiť farebnú guľôčku do správneho farebného otvoru. Dieťa si pri hre s ním výborne precvičí jemnú motoriku. Menšie detičky môžu guľôčky v úvode priraďovať rukou, staršie deti s klieštikmi či lyžičkou. Kvietok je tak nielen krásny dizajnový kúsok, ale navyše aj skvelý pomocník.

Vyrobené s láskou a precíznosťou.
S dôrazom na kvalitu a bezpečnosť.

Chcete sa dozvedieť viac?
Navštívte www.montoy.sk

https://www.facebook.com/MonToyHracky/

https://www.instagram.com/montoysk/

(PR)

O autorovi

Podobné články

0 komentárov

Zatiaľ bez komentára!

Môžete byť prvý, kto komentuje tento článok