Masážne koberčeky ORTHO PUZZLE | Dieťa.sk - Váš sprievodca svetom tehotenstva a rodičovstva

Masážne koberčeky ORTHO PUZZLE

Masážne koberčeky ORTHO PUZZLE

Vyriešia nielen problém s plochými nohami

Zdá sa vám, že chodidlo vášho dieťaťa sa pri záťaži správa inak ako chodidlo jeho súrodenca? Ako zistíte, že dieťa má plochú nohu?

Najjednoduchšie je navštíviť ortopéda. Máme pre vás riešenie – masážne koberčeky ORTHO PUZZLE – vyriešia nielen problém s plochými nohami.

Zanedbanie správneho vývoja chodidla v ranom veku dieťaťa môže zapríčiniť ďalšie zdravotné komplikácie. Pre rodiča je veľmi dôležité zavčasu odhaliť a riešiť problém plochých nôh u detí. Prvé kroky dieťaťa – to sú tie najdôležitejšie kroky v jeho živote.

Našťastie, tento problém je už minulosťou. NOVINKA ORTHO PUZZLE prináša na náš trh zdravotnícku pomôcku, ktorá hravo vyrieši problémy plochých nôh u detí a dokonca aj u dospelých. Spočíva v liečebnom telocviku, pri ktorom bude vaše dieťa hravou formou zdolávať problémy plochých nôh. V každom balíku produktu ORTHO PUZZLE nájdete aj návod na cvičenie. Uvidíte, detičkám sa to bude páčiť!

Predstavujeme vám masážne koberčeky ORTHO PUZZLE. Výhodou kúpy masážnych koberčekov je, že keď si ich zaobstaráte pre svoje dieťa, môžu ich používať aj ostatní členovia rodiny bez ohľadu na vek.

Chodením po masážnych koberčekoch ORTHO PUZZLE zabezpečujete akupunktúrnu masáž spodných častí nôh, ktorá priaznivo vplýva na cirkuláciu krvi v celom organizme. Niektoré body chodidla disponujú energetickými poľami, ktoré vykazujú priame spojenie s príslušnými vnútornými a vonkajšími orgánmi nášho organizmu. Pri masáži nôh sa škodlivé látky vyplavia z tela skôr ako bez masáže a výrazne sa tak posilní vlastná ochrana tela, čiže IMUNITA.

Malé farebné puzzle sú variabilné, dajú sa poskladať podľa vašich vlastných predstav alebo predstáv tých najmenších, čo priaznivo vplýva na vývoj jemnej motoriky a rozlišovanie farieb u dieťaťa. Rôznorodé spektrum povrchov (odlišuje sa vzorom a farbami) bude vzbudzovať u vašich detičiek pozitívnu chuť do cvičenia.

Vykročte tou správnou nohou a ORTHO PUZZLE vám v tom pomôže

Masážne koberčeky ORTHO PUZZLE, ktoré sa hrdia prívlastkom „ORTOPEDICKÉ“ sa úspešne používajú v poliklinikách, nemocniciach a ďalších zdravotníckych zariadeniach na Slovensku i v Českej republike. Sú to jediné masážne koberčeky na trhu Európskej únie, ktoré úspešne prešli všetkými toxikologickými, technickými a klinickými skúškami. Majú certifikát kvality a sú jednotkou na trhu.

Nazdávate sa, že v jasličkách, škôlkach, školách v detských centrách, všade tam, kam chodí vaše dieťa, by mali byť tieto ortopedické koberčeky? Áno, uvažujete správne. Lebo len zodpovedný rodič dbá na kvalitné a moderné prostredie svojho dieťaťa. Koberčeky ORTHO PUZZLE by nemali chýbať v žiadnom zdravotníckom zariadení. Mali by byť všade tam, kde sa učia, relaxujú a dennodenne si rozvíjajú svoje schopnosti deti všetkých vekových kategórií. Neriešme zdravotné následky, dbajme na prevenciu!

POZOR NA NAPODOBENINY!

Na internetových stránkach nájdete aj iné značky, ktoré sa tvária ako „ortopedické“. Upozorňujeme vás však, že to nie sú zdravotnícke pomôcky! Len produkt spoločnosti JN Plus, s. r. o., ORTHO PUZZLE prešiel všetkými klinickými, toxikologickými a technickými skúškami požadovanými na území Európskej únie. Naše koberce nespôsobujú alergie, ani iné zdravotné komplikácie.

A ešte jedna dobrá rada! Buďte opatrní pri kúpe ortopedických koberčekov! V snahe dopriať svojim deťom to najlepšie, môžete im nechtiac ublížiť. Dbajte na kvalitu koberčekov! Vaše deti si zaslúžia to NAJLEPŠIE! A to sú naše ortopedické masážne koberčeky ORTHO PUZZLE.

Ortho Puzzle praje vašim detičkám a rodinám veľa zdravia.

OrthoPuzzle si môžete objednať v e-shope:

https://orthopuzzle.sk/e-shop/

Viac informácií:
info@orthopuzzle.sk
+421 911 585 858

(PR)

O autorovi

Podobné články

0 komentárov

Zatiaľ bez komentára!

Môžete byť prvý, kto komentuje tento článok