Kúzelná trieda v ZOO | Dieťa.sk - Váš sprievodca svetom tehotenstva a rodičovstva

Kúzelná trieda v ZOO

Kúzelná trieda v ZOO

Vydajte sa deťmi z kúzelnej triedy na výlet do ZOO! V januári vyšla v poradí už šiesta knižka zo série príbehov o kúzelnej triede od Zuzany Pospíšilovej s ilustráciami Drahomíra Trsťana.

Kam sa žiaci z kúzelnej triedy vydajú tentoraz? Z hodiny prvouky rovno do zoo! Preteky korytnačiek, prejedená opica, vzpierači s chobotom či namydlené labute, to všetko na vás čaká v ďalšom príbehu úspešnej série. Samozrejme, nebudú chýbať vílie kúzla. Tajný výlet za zvieratkami bude trochu dobrodružný, trochu poučný, no najmä veselý a kúzelný.

Detská knižka Kúzelná trieda v ZOO plná ilustrácií je vhodná pre čitateľov od 6 rokov. Je zaradená do edície „čítanie pre prváčikov“ a s menšou pomocou rodičov ju isto zvládnu aj malí čitatelia.

Fullscreen Mode

O autorke:

Zuzana Pospíšilová je obľúbená autorka, ktorá sa venuje výhradne pôvodnej tvorbe pre deti. S jej textami sa detskí čitatelia môžu stretávať od roku 2004, keď jej vyšli prvé rozprávkové príbehy v časopise Sluníčko. V roku 2005 začala publikovať knižne a dodnes je jednou z najaktívnejších autoriek, ktoré píšu pre deti. Len v nakladateľstve Grada vydala takmer sedem desiatok titulov, z ktorých najúspešnejšie sú zatiaľ série Kúzelná trieda a edícia detských detektívok DeTeKTiVoVé. V jej tvorbe majú prevahu rozprávky, ale venuje sa aj poézií a výukovým textom. Pôvodnou profesiou je Zuzana Pospíšilová detská psychologička. Odtiaľ a tiež z roly matky dvoch dcér pramení aj jej porozumenie detskej fantázií a humoru, ktoré sa v jej bohatom diele odráža.

(PR)

O autorovi

Podobné články

0 komentárov

Zatiaľ bez komentára!

Môžete byť prvý, kto komentuje tento článok