BRBTY 2021 – čo nám takmer ušlo, ale sme to chytili | Dieťa.sk - Váš sprievodca svetom tehotenstva a rodičovstva

BRBTY 2021 – čo nám takmer ušlo, ale sme to chytili

BRBTY 2021 – čo nám takmer ušlo, ale sme to chytili

Opäť je tu čas, aby sme si po roku s úsmevom pripomenuli brbty, ktoré sa redakční škriatkovia usilovali prepašovať do článkov v Dieťati. ?

RECYKLUJEME. SEM ODHOĎTE SVOJ PLAT!
Pri východe z jedného obchodného centra ma potešil smetný kôš, ktorý bol rozdelený na tri časti, aby ľudia mohli odhodiť zvlášť platy, zvlášť papier a do tretej časti to ostatné.
(Ako uniknúť z doby plastovej, Dieťa 12/2020 – 1/2021)

NEZABUDNITE NA LUSTRÁCIE ?
Dieťa udržíte v napätí, ak v niektorej časti spomalíte a zdôrazníte kľúčové výrazy. Ako podnet využite nielen samotný priebeh deja, ale aj sprievodné lustrácie. Imitovať môžete zvuky predmetov, zvierat, pomocou citosloviec aj emócie.
(Čítajme si interaktívne, Dieťa 2 – 3/2021)

AJ HLÁSKY MAJÚ SVOJE PRÁVA
Milé deti, pripravili sme pre vás sériu logopedického pexesa, ktoré vám pomôže naučiť sa právne vyslovovať ťažké hlásky, ktoré nás niekedy vedia poriadne potrápiť.
(Logopedické pexeso, Dieťa 6 – 7/2021)

PRE HLADNÝ PRIEBEH OVULÁCIE
Okrem uvedených okruhov sa na správnom priebehu ovulačnej fázy podpisujú aj dráhy predná stredná dráha, zadná stredná dráha a dráha počatia. Bez ich „náplne“ by hladný priebeh ovulácie nenastal.
(Zo sveta tradičnej čínskej medicíny 12) Ženský cyklus 3) , Dieťa 6 – 7/2021)

MÄSOVÝ ESENCIÁLNY OLEJ?
Dve kvapky mäsového esenciálneho oleja zmiešajte s nosným olejom podľa vášho výberu. Vmasírujte si ho do pokožky hlavy a pred umytím šampónom ho nechajte pôsobiť asi 5 minút.
(Esenciálne oleje pre zdravie a krásu vlasov, Dieťa 8 – 9/2021)

Prejeme vám úsmev na perách a veselú myseľ po celý nový rok.  Tešíme sa na kontakty s vami v časopise Dieťa, na rodinnom portáli www.dieta.sk a facebookových stránkach DieťaťaBiomamy i na Instagrame magazindieta.

Vaša redakcia Dieťaťa

Foto www.123rf.com

 

Dieťa č. 12/2021 – 1/2022 si možno kúpiť vo voľnom predaji na Slovensku alebo si ho môžete predplatiť, a to nielen na Slovensku, ale aj zo zahraničia (poštovné predplatiteľom na Slovensku i v Českej republike hradí redakcia). Ak chcete tlačené Dieťa dostávať domov do schránky alebo ho chcete podarovať svojim blízkym, môžete si ho objednať v oblasti Objednávky. Tu si môžete predplatiť aj prístup k elektronickej verzii Dieťaťa.

 

 

 

 

O autorovi

Podobné články

0 komentárov

Zatiaľ bez komentára!

Môžete byť prvý, kto komentuje tento článok