Ako na nový rok, tak po celý rok | Dieťa.sk - Váš sprievodca svetom tehotenstva a rodičovstva

Ako na nový rok, tak po celý rok

Ako na nový rok, tak po celý rok

Buďme k sebe úprimní, komu z vás vydržia novoročné predsavzatia dlhšie ako do konca januára? S nami to pôjde raz dva! Urobte si po Vianociach poriadok v kuchyni aj v jedálničku. Garantujeme vám, že s radom hrncov Ingenio Unlimited značky TEFAL to pôjde samo! S touto sadou riadu vám totiž postačí minimum tuku aj minimum miesta – už ich nebudete chcieť nikdy pustiť z ruky. Sú veľmi skladné, rýchlo sa s nimi manipuluje. Môžete ich využiť na sporáku, aj v rúre. Povrch je prispôsobený na umývanie v umývačke a navyše sa pri príprave jedál zaobídete aj bez tuku.

V novej sade hrncov Tefal Ingenio Unlimited (L3959343) je možné pohodlne upiecť rybu, hydinu, bravčové alebo hovädzie mäso, kysnuté aj nekysnuté cestá, a takisto v nich rýchlo môžete pripraviť napríklad ovocný koláč, krásne vláčny a zároveň ľahký, pretože bude perfektne rovnomerne prepečený pomocou patentovanej technológie Thermo-fusion. Nielenže sú hrnce Ingenio vďaka nepriľnavému povrchu Titanium Anti-Scratch až 6x odolnejšie proti oderom v porovnaní so štandardným povrchom hrncov značky Tefal, ale sú vďaka tomu aj ideálnymi pomocníkmi pri príprave pokrmov, ktoré vyžadujú najprv varenie na sporáku a následne zapečenie v rúre.

13dielna sada Ingenio Unlimited obsahuje 3 panvice, 2 rajnice, 1 hrniec, 3 pokrievky, 2 veká a 2 praktické odnímateľné rukoväte, ktoré zjednodušujú manipuláciu. Pohodlne sa zmestia vedľa seba na sporák, sú stohovateľné, takže šetria miestom v kuchyni aj pri upratovaní. Vďaka praktickým odnímateľným rukovätiam jednoducho panvice alebo rajnice premiestnite zo sporáka do rúry, prípadne potom so zvyšnou večerou ešte aj do chladničky. Riad je kompatibilný so všetkými typmi sporákov vrátane indukčných. Zjednodušte si varenie s novou sadou Tefal Ingenio a s ľahkosťou vstúpte do nového roka!

  • Vysoko odolný povrch TITANIUM ANTI–SCRATCH – až 6-krát odolnejší ako iné povrchy s vynikajúcou nepriľnavosťou a odolnosťou proti poškriabaniu.
  • Nové silné indukčné dno THERMO–FUSION – prémiová indukčná technológia poskytujúca rýchly ohrev a varenie.

 

Odporúčaná cena: 254 eur

www.tefal.cz

www.homeandcook.cz

(PR)

 

O autorovi

Podobné články

0 komentárov

Zatiaľ bez komentára!

Môžete byť prvý, kto komentuje tento článok