Včielka pomáha a baví – tréning čítania a cudzích jazykov z pohodlia domova! | Dieťa.sk - Váš sprievodca svetom tehotenstva a rodičovstva

Včielka pomáha a baví – tréning čítania a cudzích jazykov z pohodlia domova!

Včielka pomáha a baví – tréning čítania a cudzích jazykov z pohodlia domova!

www.vcielka.online

Predstavenie aplikácie Včielka ako individuálneho trénera čítania a cudzích jazykov pre prvostupňové deti. Včielka je moderný spôsob, ako inovovať domáce aj školské precvičovanie a nadchnúť deti pre čítanie, angličtinu, španielčinu aj nemčinu!

Vyskúšajte Včielku na týždeň zadarmo a zistite, či je užitočnou pomocníčkou aj pre Vás! Pri registrácii zadajte promo kód DIETAVCIELKA a používajte Včielku bezplatne počas jedného mesiaca!

Počuli ste už o aplikácii Včielka? Dúfame, že áno! Včielka je pôvodom česká online aplikácia, ktorá expandovala na Slovensko na začiatku roka 2019 a odvtedy pomáha v mnohých slovenských školách a domácnostiach.

Táto hravá aplikácia je určená najmä všetkým prvostupňovým deťom – s dôrazom na začínajúcich čitateľov a vzdorovitých nečitateľov, malých jazykárov, deti so ŠPU (s problémami typu dyslexie) a deti s odlišným materinským jazykom.

Na záver minulého školského roka, v čase domáceho vzdelávania, bola Včielka pre mnoho detí aj aktívnym individuálnym pomocníkom. Pomohla tak všeobecne dokázať, že online vzdelávanie môže byť jednak zábavné, ale aj veľmi efektívne a prínosné.

Prečo precvičovať práve s aplikáciou Včielka?

1. Osvedčená trénerka čítania!

Čitateľské zručnosti detí sa podľa prieskumov, bohužiaľ, neustále zhoršujú. Je čím ďalej, tým náročnejšie udržať záujem detí o čítanie ako také. Zároveň tiež pribúda detí, ktoré potrebujú individuálny prístup (najmä žiaci s diagnózou špecifických porúch učenia či žiaci s odlišným materinským jazykom).

Aplikácia sa zameriava na rozvoj techniky čítania, porozumenia čítanému textu, počiatočné písanie aj podporu fonologických zručností a funguje vo svojej podstate ako individuálny tréner čítania pre každého žiaka. Dokáže sama diagnostikovať problémové oblasti a navrhnúť cvičenia ušité na mieru konkrétnemu jednotlivcovi. Tieto cvičenia potom naďalej adaptívne prispôsobuje podľa pokroku žiaka. Výhodou je možnosť prepojenia dohľadu nad týmto pokrokom. Dôjde tak v prípade potreby k unikátnemu prepojeniu žiakovho výkonu v škole, doma aj na špecializovanom pracovisku.

“ Vašej aplikácii sme sa veľmi potešili. Syn hneď po prvom prihlásení chcel pracovať 3-krát dlhšie ako som od neho chcela. Veľmi ho bavilo hlavne „nakupovanie“ si jednotlivých častí obrázka za odmenu. Jeho pokroky samozrejme vidno aj na čítaní. Len to chce ešte trochu tréningu, takže Vašej odmene by sme sa potešili obaja.”

mamička Marika G.

2. Spoľahlivý pomocník vždy a všade!

Včielka je veľmi nenáročným nástrojom, nie je potrebné ju nikam zložito inštalovať. Ide o online aplikáciu, a preto jediné, čo na jej používanie potrebujete, je počítač, funkčné pripojenie na internet a navštívenie webu www.vcielka.online.

Ak chcete precvičovať aj mimo domu a mať Včielku vždy po ruke, odporúčame stiahnuť si Včielku ako mobilnú aplikáciu do smartfónu či tabletu (momentálne je dostupná pre zariadenia s operačným systémom Android, klasicky na Google Play).

3. Jedna aplikácia, veľa možností a funkcií!

Včielka ponúka v rámci jednej aplikácie (a jedného intuitívneho responzívneho prostredia) precvičovanie všetkých svojich predmetov. Aplikácia sa stále aktívne vyvíja a je priebežne aktualizovaná – bezplatne teda pribúda nový obsah aj celé nové predmety. Vami používaný program tak sústavne rastie a nadobúda na rozmanitosti obsahu.

Aplikácia ponúka naprieč predmetmi široký výber interaktívnych cvičení (napríklad v slovenčine viac ako 100), dejové obrázky, zvuky, animácie a pochvaly – to všetko pomáha udržať pozornosť detí a rozvíjať ich schopnosti hravou formou. Cvičenia sú generované počítačom z databázy čítajúcej desaťtisíce slov, takže sa na rozdiel od papierových učebníc nestane, že by sa mohli minúť vhodné materiály na precvičovanie.

“Včielku nám odporučila pani učiteľka, pretože ju používajú v škole. Ja aj dcéra sme zo Včielky nadšené. Lucka hovorí, že Včielku “hrá” a na tréning čítania aj angličtiny sa teší! Najväčšiu radosť mám z toho, že ju teraz nemusím do školských vecí nútiť a môžem jej jednotlivé cvičenia upravovať podľa toho, čo práve v škole preberajú :)!”

mamička Patrícia P.

Vyskúšanie Včielky nezáväzne a zadarmo!

Chcete Včielku vyskúšať a dať tak šancu modernému precvičovaniu? Nikdy nekupujete mačku vo vreci! Zaregistrujte sa na www.vcielka.online a využite automatickú týždennú skúšobnú dobu zadarmo. Vydajte sa na prieskum aplikácie a zistite, či je Včielka pre Vás a Vaše deti tou pravou interaktívnou trénerkou!

Mimoriadna akcia pre čitateľov online časopisu Dieťa: použite pri registrácii promo kód DIETAVCIELKA a precvičujte vo Včielke zadarmo celý mesiac!

Chceli by ste, aby Včielku vyskúšala aj škola, do ktorej chodia Vaše deti? Pošlite Včielke kontakt na pani učiteľku alebo jej dajte kontakty uvedené nižšie a Včielka zaistí skúšobnú licenciu zadarmo celej Vašej škole!

V súčasnosti sa pedagógom tipy na online vzdelávacie nástroje naozaj hodia, a preto je škoda nevyužiť každú šancu, ktorá sa naskytne :).

Veľa úspechov v novom školskom roku!

Kontakt pre viac informácií o Včielke!

www.vcielka.online | podpora@vcielka.online | www.facebook.com/vcielkaonline

(PR)

 

 

 

O autorovi

Podobné články

0 komentárov

Zatiaľ bez komentára!

Môžete byť prvý, kto komentuje tento článok