Užitočné letné tipy do domácnosti! | Dieťa.sk - Váš sprievodca svetom tehotenstva a rodičovstva

Užitočné letné tipy do domácnosti!

Užitočné letné tipy do domácnosti!

Skroťte ostré letné slniečko so zatemňovacími závesmi od deDoma

Slnko síce patrí k letu a všetci sa z neho tešíme, no doma v našej oáze pokoja si od neho chceme oddýchnuť a po prehriatych dňoch oceníme práve príjemný chládok. Ak hľadáte spôsoby, ako slnečné lúče v bytoch či domoch eliminovať, riešením sú zatemňovacie závesy od deDoma. Vďaka nim doma získate pohodlie aj v dňoch najväčších horúčav a zabezpečíte si pokojný spánok, keďže závesy fungujú vďaka špeciálnemu materiálu aj ako tepelná izolácia. Okrem toho sú závesy od deDoma aj elegantným dekoračným prvkom, ktorý môžete ľahko farebne zladiť so zvyškom interiéru. Je jedno, či ide o obývačku, spálňu alebo detskú izbu – variabilnosť farieb, vzorov a štruktúr ponúka nekonečné možnosti.

www.dedoma.sk alebo FB deDoma

Rôzne farby a rozmery: od 23,90 eura

Hurá k vode!

Všetci netrpezlivo čakáme na letné slnečné dni a relaxáciu pri jazere, v bazéne na záhrade či na chalupe alebo kúsok ďalej pri mori. Všade, kde sa plánujete čľapkať, potrebujete osušky. Kvalitnú osušku spoznáte tak, že je príjemná na dotyk, dobre absorbuje vodu a ľahko sa udržiava hebká a mäkká. Keď vyjdete z vody, nie je nič príjemnejšie, ako zabaliť sa do voňavej mäkučkej osušky. O trochu menej príjemné je, keď túto osušku vybalíte po návrate domov z tašky.

S bambusovými osuškami od deDoma sa nemusíte báť zatuchnutia – rýchlo schnú a bambusové vlákna majú prirodzené antibakteriálne vlastnosti, ktoré nepodporujú tvorbu mikroskopických plesní – preto sa tieto osušky odporúčajú aj ľuďom s alergickými ťažkosťami. Sú stále mäkké, a tak nedráždia kožu, ktorá je po kúpaní obzvlášť citlivá. Veselé plážové osušky s pestrými vzormi si rozumejú so slnečnými lúčmi a podporia vašu dobrú náladu pri vode. Vyberte jednu sebe a druhú rovno kamarátke ako darček, pri mori to určite ocení… Na e-shope deDoma.sk nájdete aj froté osušky a uteráky zo 100 % bavlny, taktiež vo vysokej kvalite.

 

www.dedoma.sk alebo FB deDoma

Plážová bavlnená osuška: 19,90 eura

(PR)

 

O autorovi

Podobné články

0 komentárov

Zatiaľ bez komentára!

Môžete byť prvý, kto komentuje tento článok