Tapioca Pearls: Exotický dezert z perál tapioky od Dr. Oetker | Dieťa.sk - Váš sprievodca svetom tehotenstva a rodičovstva

Tapioca Pearls: Exotický dezert z perál tapioky od Dr. Oetker

Tapioca Pearls: Exotický dezert z perál tapioky od Dr. Oetker

Radi experimentujete a skúšate nové netradičné chute? Ak áno, atraktívna novinka od špecialistu na dezerty Dr. Oetker – Tapioca Pearls, je ako stvorená pre vás! Objavte teraz skutočný gastronomický poklad a pošteklite svoje chuťové poháriky exotickým dezertom pripraveným z tapiokových perál, ktorého korene siahajú k tradičným dezertom z juhovýchodnej Ázie.

Novinka je mimoriadnou pochúťkou a skvelou voľbou pre všetkých milovníkov dezertov, vegánov a pre spotrebiteľov, ktorí zo zdravotných alebo z dietetických dôvodov nemôžu konzumovať lepok. Neváhajte a nechajte sa opantať lahodnou chuťou pravej exotiky bez obmedzení!

Exotický poklad medzi dezertmi!

Doprajte si skutočný exotický zážitok vďaka novinke – Tapioca Pearls od Dr. Oetker. Nechajte sa rozmaznávať výbornou chuťou a unikátnou konzistenciou bezgluténového dezertu z perál tapioky, ktoré pochádzajú z hľúz Manioku jedlého. Tapiokové perly sú ľahko stráviteľné a vďaka certifikátu AOECS* majú deklarovanú kvalitu bez obsahu lepku. Dezert je ideálnou voľbou aj pre vegánov. Originálna receptúra, prvotriedna kvalita surovín a jednoduchá príprava vás presvedčia o jedinečnosti tejto novej dezertnej špeciality. Tapiokový puding si môžete jednoducho pripraviť s 500 ml mlieka, jeho rastlinnými náhradami alebo ovocnou šťavou. Jedno balenie vystačí na 4 lahodné porcie. V kombinácii s ovocím vytvoríte dokonalý súzvuk chutí. Prajeme vám dobrú chuť!

 

*AOECS – Association of European Coeliac Societes, licencia č. SK – 003

Odporúčaná maloobchodná cena Tapioca Pearls Dr. Oetker 70 g: 0,79 – 0,89

Viac inšpirácií nájdete na stránke www.oetker.sk

 

(PR článok)

 

O autorovi

Podobné články

0 komentárov

Zatiaľ bez komentára!

Môžete byť prvý, kto komentuje tento článok