Prémiový obsah rodinného portálu dieta.sk | Dieťa.sk - Váš sprievodca svetom tehotenstva a rodičovstva

Prémiový obsah rodinného portálu dieta.sk

Chceli by ste listovať v časopise Dieťa aj na internete? Získajte prístup do elektronického archívu časopisu Dieťa, a to aj do vydania Dieťaťa, ktoré je aktuálne v predaji. Automaticky vám pridáme bonusy navyše. Využite ponuku prémiového obsahu portálu dieta.sk.

Prémiový obsah – ročné predplatné (18 EUR/12 mesiacov) zahŕňa:

  • Ročný prístup do elektronického archívu všetkých vydaní časopisu Dieťa. Získate možnosť čítať si na tejto stránke v elektronickej podobe všetky čísla časopisu Dieťa od roku 2013 až po súčasnosť. Súčasťou prémiového obsahu je teda aj prístup k aktuálnemu vydaniu časopisu Dieťa, ktoré je práve v predaji.
  • Grátis BONUS – v cene ročného predplatného do archívu časopisu Dieťa získate aj prístup k 5 vydaniam špeciálu Dojčiatko & batoľa, ktoré sú tiež uložené v elektronickom archíve.
  • Grátis BONUS – zároveň ako predplatitelia prémiového obsahu zo Slovenska i zo zahraničia získate zdarma prístup k elektronickej verzii publikácie Mgr. Petra Tuhárskeho „Hovorme o očkovaní… a nebojme sa pýtať“
  • Grátis BONUS pre objednávateľov zo Slovenska – zaslanie 1 výtlačku publikácie Mgr. Petra Tuhárskeho „Hovorme o očkovaní… a nebojme sa pýtať“ na adresu uvedenú vo vašej registrácii. Viac info o knihe tu.

Prémiový obsah 6 mesačné predplatné (12 eur/6 mesiacov) zahŕňa:

  • Polročný prístup do elektronického archívu všetkých vydaní časopisu Dieťa. Získate možnosť čítať si na tejto stránke v elektronickej podobe všetky čísla časopisu Dieťa od roku 2013 až po súčasnosť. Súčasťou prémiového obsahu je teda aj prístup k aktuálnemu vydaniu časopisu Dieťa, ktoré je práve v predaji.
  • Grátis BONUS – v cene polročného predplatného do archívu časopisu Dieťa získate aj prístup k 5 vydaniam špeciálu Dojčiatko & batoľa, ktoré sú tiež uložené v elektronickom archíve.
  • Grátis BONUS – zároveň ako predplatitelia prémiového obsahu zo Slovenska i zo zahraničia získate zdarma prístup k elektronickej verzii publikácie Mgr. Petra Tuhárskeho „Hovorme o očkovaní… a nebojme sa pýtať“

Registrovať sa môžete tu.