Karen Inglisová: Tajné jazero | Dieťa.sk - Váš sprievodca svetom tehotenstva a rodičovstva

Karen Inglisová: Tajné jazero

Karen Inglisová: Tajné jazero

Aké tajomstvo sa skrýva za bránami starého domu?

Napínavý príbeh o veľkom dobrodružstve, skrytom tuneli do minulosti a záhadnom jazere

Keď sa Stella a jej mladší brat Tom presťahujú do nového domu, začnú ich trápiť záhadné zmiznutia Harryho, malého psíka ich staršej susedky. Kam sa podel? A prečo sa pri nich stále objavuje mokrý, ako keby vyliezol z jazera?

Pátranie ich privedie až k člnu zakopanému pod trávnatým kopcom a k tunelu, ktorý ústí pri tajnom jazere. Kto je ten chlapec, ktorý k nim vesluje a vyzerá tak vystrašene? A komu patria tie detské hlasy, ktoré počuť z lesa?

Stella a Tom čoskoro zistia, že sa vrátili v čase do svojho domu a záhrady spred takmer sto rokov, a odhalia prekvapivé súvislosti medzi minulosťou a súčasnosťou.

Začítajte sa do dobrodružného príbehu o cestovaní v čase, ktorý si prečítalo už viac ako pol milióna mladých čitateľov na celom svete! 

O autorke:

Karen Inglisová je autorka detských bestsellerov Amazonu, ktorá žije v Londýne v Spojenom kráľovstve. Píše knihy pre deti a mládež. Jej medzinárodný bestseller o cestovaní v čase „Tajné jazero“ je určený deťom od 8 do 12 rokov. Prečítalo ho už viac ako pol milióna detí a je preložený do deviatich jazykov. Karen vo svojich príbehoch rada berie malých čitateľov do svetov, kde sa môže stať doslova čokoľvek… Napríklad magické časové tunely, ktoré vás zavedú za deťmi do minulosti, alebo futbalovo šialení mimozemšťania, ktorí sa priblížia z vesmíru, aby sa ukryli vo vašej spálni a sledovali majstrovstvá sveta vo futbale, alebo knihy z knižnice, ktoré vás vtiahnu do príbehu, alebo čarovné klobúky a hovoriace mačky.

Fullscreen Mode

(red)

O autorovi

Podobné články

0 komentárov

Zatiaľ bez komentára!

Môžete byť prvý, kto komentuje tento článok